מספר טלפון

03-6990735

בית / דבר היו”ר ודבר המנכ”ל

דבר היו”ר ודבר המנכ”ל

חברים יקרים,

מקווה כי אתם בטוב ושגרת יומכם נשמרת.

מכון אבשלום פועל מזה 68 שנה, וראה תקופות רבות. גם היום בתקופה זו של חוסר וודאות, אנו שוקדים על מתן מענה במציאות משתנה תדיר ועושים ככל שביכולתנו לקיים שגרה מבורכת.

התכנים המוצגים בידיעון לפניכם מלמדים על חשיבה עמוקה של צוות המכון העושה ימים כלילות כדי לתת מענה בזמן אמיתי לרחשי ליבכם תוך התייחסות והתחשבות בתקופה הסוערת של ימינו.

הועד המנהל בראשותי ימשיך לעשות כל שביכולתו על מנת להרחיב את הפעילויות בכמות ובאיכות, ובאמצעים שונים ומגוונים.

אני מבקש להודות לכל העושים במלאכה על המסירות והמקצועיות שהביאונו עד הלום. כמו כן, לא נשכח את המתנדבים הרבים שמסייעים בכיתות הלימוד ובסיורים הרבים.

בברכה,

משה סמיה
יו”ר הועד המנהל


 

שלום רב,

מקווה ששלומכם ובריאותכם טובה, כמו כולם גם אנו מקווים שהתקופה הקשה של “מגפת הקורונה” תחלוף בקרוב ונחזור לפעילות המכון כפוף להנחיות משרד הבריאות. אנו שמחים להציג בפניכם את המגוון הרחב של תכניות הלימוד של מכון אבשלום לשנת הלימודים תשפ”ב הכוללות קורסים והרצאות בשילוב סיורים ומחנות לימוד ייחודיים מתחום לימודי ארץ ישראל.

מכון אבשלום צבר מוניטין וניסיון רב בהקניית לימודי ארץ ישראל, המוגשות ע”י מיטב המרצים, החוקרים והמדריכים המובילים בתחומם. מכון אבשלום מקיים פעילות גם בישובים שונים ובמקומות עבודה. במכון קהל מתעניין ואיכותי הנהנה ממסגרות לימוד ייחודיות, המעניקות ללומדים חוויה אינטלקטואלית וחברתית.

למכון אבשלום צוות מסור של עובדים, מתנדבים וחונכים, הקשובים לצורכי התלמידים. ברצוני להודות לגב’ איילה מזרחי, מנהלת תכניות הלימודים על פיתוח התכניות, כתיבה ועריכת ידיעון זה.

הנכם מוזמנים לבקר באתר המכון ובדף הפייסבוק, אשר יספקו לכם מידע אודות מגוון הפעילויות המוצעות וכן ידיעון לשנת תשפ”ב. בואו להצטרף אלינו ולאלפי תלמידים מרוצים.

באיחולי שנת לימודים פורייה ומהנה,

פיני שומר
מנכ”ל המכון                                                                                        

רישום לרשימת דוור

ניוזלטר