מספר טלפון

03-6990735

לשים לי בתרמיל כיכר גדולה של לחם, ותפוז וגם חליל - לתלות אותו על שכם ולצאת לי לטייל בארץ ישראל

בית / כתבו עלינו / טיולים בארץ עם מכון אבשלום

טיולים בארץ עם מכון אבשלום

טיולים, סיורים באתרים מיוחדים בארץ עם מכון אבשלום

 

סביבתנו

אתם מוזמנים לקום מהכורסא, לצאת מהשגרה, לצאת מהבית ולהגיע לטיולים וסיורים מרתקים, מטעם מכון אבשלום. קבלו כעת טעימה מכל מיני סיורים בארץ ישראל. לחוות ולגלות דרך הרגליים, להכיר מקומות, אנשים וסיפורים מרתקים.

 

שביל ישראל

שביל ישראל הינו מיזם מדהים וכביר ממדים. שביל הטיולים הארוך, המגוון ולעיתים גם המפתיע ביותר בארץ. הוא מזמן הרבה אפשרויות, בכל רחבי הארץ, לנופים, מראות וחוויות. אתם מוזמנים להצטרף לסיורים של מכון אבשלום, ולגלות עוד ועוד מהשביל המרתק והמרהיב אך גם המגוון.

מכון אבשלום מציע שלל טיולים, בעיקר יומיים, שלוקחים אתכם אל מקטעים שונים לאורכו של שביל ישראל. הסיורים מתוכננים לפי דרגות קושי, כך שתוכלו למצוא את הטיולים בשביל, התפורים בדיוק למידתכם. ההשתתפות מומלצת לבעלי כושר טוב – תוכלו להצטרף אל”שביל ישראל בצעד קל”, פחות ארוך ויותר קליל או ללכת על יותר מזה , מסלול ארוך יותר, לאוהבי ומיטיב לכת.

המפגשים השונים צפויים להעביר אתכם לכל מקטעיו השונים של השביל. למשל  מקטע 1 – מחוזות הגליל, מקטע  2 – הכרמל, מקטע 3 – שפלת יהודה, מקטע 4 – נגב והמכתשים המפוארים ועוד.

בכל הטיולים, המשתתפים מלווים על ידי מדריכים מנוסים. לאורך הטיול משבצים הסברים מעניינים בנושאי הגיאולוגיה של הסביבה, ההיסטוריה הרלוונטית ויישובי האזור, מידע על הטבע והייחוד שלו, בכל מקום ומקום.

 

משביל לשביל

את שביל ישראל כבר חרשתם וטיילתם? בין אם כן ובין אם לא, יש לנו עוד מגוון שבילים להכיר לכם. מכון אבשלום מציע לכם העמקה נוספת, עם טיולים בארץ ש”נתפרו” במיוחד. במיוחד לבוגרי המסלולים של שביל ישראל
אך גם למשתתפים החדשים, אנו מזמינים אתכם להכיר עוד אפשרויות – לצעוד בשבילים נוספים באזורים שונים בארץ.

טיולי משביל לשביל מוגשים לכם בליווי הדרכות מקיפות. תכירו מקרוב חבלי ארץ מרהיבים ותוך כדי כך, תשמעו על הגיאוגרפיה, סיפורים מן הטבע פרטי היסטוריה מקומית, חברה ועוד.
פנו למכון אבשלום ותגלו מהו בדיוק סיור שביל בצד, מה יזמן לכם שביל הגולן, מהו הקסם של שביל ירושלים ועוד.

 

הגיע הזמן לראות עולם, להרגיש את המרחבים ולהעשיר את הידע. צרו קשר עוד היום וקבלו פרטים על המסלולים השונים של מכון אבשלום.

 

הקודם הבא הצג הכל

רישום לרשימת דוור

ניוזלטר