מספר טלפון

03-6990735
סדרות סיורים

ארץ ישראל - לטייל, לאהוב וליהנות

בית / קורסים / סדרות סיורים / ארץ ישראל - לטייל, לאהוב וליהנות

סיורים בדרגת הליכה קלה

 

תכנית הסיורים:

סוג פעילותיום ותאריךתכנית פעילות
27/10/22
יום חמישי
אירוע פתיחת שנת הלימודים - פרטים בהמשך
סיור 111/11/22אל עמק המעיינות - נפתח את היום במושבה מנחמיה והתיישבות הראשונים על אדמות דרום עמק הירדן, משם נמשיך אל פארק הירדן ובמידה ומזג האוויר יאפשר נלך גם במים. נסיים את היום במצפה נח כנרתי והליכה קלה בין נופים יפיפיים לגשר.
אסתר שמואלי
סיור 209/12/22אל ההר הירוק כל ימות השנה - נפתח את הסיור במסלול טבע קצר בנחל אורן, משם נמשיך לביקור בחוות משמר הכרמל, נסיים בביקור בגרעין הכפר עוספיה ובדליית אל כרמל. הנאה מובטחת.
 גלי נחום
קמפוס
סיורים 3-4
יידרש תשלום נוסף עבור לינה, כלכלה ומנהלה
5/1/23
6/1/23
ימים חמישי שישי
קמפוס מדבר יהודה - עבר, הווה ועתיד (יומיים):
יום 1 - אל ההר אשר במדבר - נעפיל את מצדה ברכבל המחודש, אל המעוז האחרון של לוחמי חירות יהודיים מול הצבא הרומי, המסמלת את אחריתה של ממלכת יהודה בשלהי ימי בית המקדש השני ואת חורבנה האלים. לסיום נבקר במוזיאון מצדה.
יום 2 - עין גדי - אל נאת המדבר הגדולה - נטייל בין יעלים ושפני הסלע, למרגלות מפלי המים ומצוקי המדבר סביב. נבקר בבית הכנסת העתיק המשמר את אחד מהסודות השמורים ביותר ונסייר בגן הבוטני המעטר את גני הקיבוץ.
אביבית ברוקשטיין
לינה: אנ"א עין גדי
סיור 503/02/23עין כרם - ציור של סיור - בכפר עין כרם ששינה את פניו אך שימר את קסמו, נשתמרו גם יצירות אמנות נדירות ביופיין ובאופיין. בסיור זה נטייל בנופה של עין כרם על כנסיותיה המגוונות ונשמע על ההשראה האמנותית וסיפורים ייחודיים הגלומים בציורים. בין לבין נחזה בפריחות שקדיות מרהיבות ונצא להליכה קלה בנוף הציורי.
חוה שוורץ
סיור 603/03/23מן התנ"ך ועד הפלמ"ח - נפתח במסלול הליכה מתל יזרעאל לעין יזרעאל, משם נמשיך אל כתף שאול בגלבוע ונעסוק בקרב גדעון במדיינים. נבקר במצפה שמיר – טורבינות הרוח, אנרגיה שאובה (בתקווה לפריחות מרהיבות של אירוס הגלבוע). לאחר הפסקת צהרים, נגיע לצומת תל תאומים לאנדרטת חיים שטורמן וחבריו, נעסוק גם בהתיישבות הטמפלרים ליד שדה אליהו ולסיום נהנה מיופיו של קניון הבזלת.
מודי שניר
סיור 724/03/23בנימינה, חוטם הכרמל ונחל תנינים - גני הנדיב, מרכז המבקרים - מסלול אל כלוב הנשרים ויציאה לשכונת השמורה, פארק שוני - סיפורו של מקום, במידת האפשר נשלב ביקור במוזיאון הפסלים של אחיעם שושני ז"ל, נמשיך אל מרכז המושבה בנימינה וחאן זרעוניה. בחלקו השני של היום נבקר בשמורת נחל תנינים ואם יתאפשר נסיים את היום בשפך נחל תנינים עם גשר וילהלם השני ששוקם וסיפור הכפר ג'אסר א-זרקא.
מיכל קנדל
סיור 828/04/23שרונה - "את מה נזכור להם את אחריתם או את ראשיתם?" -  נצא לסייר ברגל בינות
ל-36 בתי המושבה הגרמנית טמפלרית שרונה ששומרו, הוזזו והיו לבתי עסק, מסעדות ומשרדים. לצד האתרים והדמויות ההיסטוריות, נעסוק  בשאלה האם נכון היה לשמר מורשת גרמנית טמפלרית? נספר על המאבק שניהלו אנשי השימור, ובעיקר על החיים שהתנהלו כאן לצד נחל המוסררה (אילון) בשלהי המאה הי"ט ובמהלך תקופת המנדט הסוערת.
רמי אהרוני
מועד חלופי12/05/23

 

הערות:

  •  פתיחת התכנית מותנת במס’ הנרשמים
  • יתכנו שינויים בתכנית הסיורים.
  • הסיורים בהתאם להנחיות משרד הבריאות.
  • היציאה לסיורים בשעה: 07:30 (אלא אם צוין אחרת).
  • חזרה משוערת 16:00-18:00, תלוי בעונה וביעד הנסיעה.
  • השלמת סיורים בכפוף לאמור בטופס הרשמה מצ”ב.

 

עלות התכנית:

1,840 ₪. כולל הדרכה, תחבורה וכניסות לאתרים.

 

טופס הרשמה >>

הקודם הבא הצג הכל

רישום לרשימת דוור

ניוזלטר